İCRA & İFLAS HUKUKU ALANINDA VERDİĞİ HİZMETLER

İcra Takibi, İflas ve Haciz

İcra takibi yapılması, tasarrufun iptali, haczedilmezlik şikayeti, kıymet takdirine itiraz, icra takibine itiraz, menfi –tespit, iflas takibi ve davaları, istihkak ve İcra –İflas Yasasından doğan her türlü uyuşmazlıkların çözümü noktasında ofisimiz değerli müvekkillerimize hukuksal destek vermektedir. İcra takibi, iflas ve haciz davalarında müvekillerimizle el ele verip istenilen sonucu elde etmek için elimizden geleni yapmaya ve En İyi İcra Avukatı hizmetini sizlere en profesyonel şekilde sunmaya hazırız.

Adalet sistemiyle direkt bir ilişkisi olmayan veya resmen hukuki bir sürecin içinde bile olmayan insanların birçoğunun icra davalarına karışmıştır. Ülkemizde icra dairesine giden icra dosyalarının sayısı artık milyonlarla ifade ediliyor. 2018 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’deki toplam icralı sayısının 20 milyonu aştığı biliniyordu. Halen, bu dosyaların çok azı kapanırken, her gün binlerce yenisi de bu milyonlara ekleniyor. Bu dosyaların her birinin tek bir şahsa ait olduğu varsayımında bulunursak, Türkiye nüfusunun çeyreğinden fazlası icralık. İcra, haciz ve iflas davalarındaki bu dramatik artışın en belirgin sonuçlarından biri de piyasada özel hizmet veren icra avukatlarına olan talep oldu.

 Haciz ve İflas Davaları- En İyi İcra Avukatı

İcra davalarının sayılarındaki bu denli bir artış, En İyi İcra Avukatı arayışını da yanında getirdi. İnsanlar normalde ihtiyaçları olmadığı için araştırmadıkları hukuk alanına yabancılardı. Ama bu artan davalarla avukat ve en iyi icra avukatı arayışına giren vatandaşlarımıza haciz, iflas ve icra takibi davalarında yardımcı olmak için buradayız.

İcra Takibi Nedir?

Hak ettiğiniz veya size ödenmesinin taahhüdünü aldığınız hakkınızı alamadığınız zaman başvurabileceğiniz tek yol yasal mecralardır. Bunun için de profesyonel hizmet alabilmek ve bu sürecin yönetiminin emin ellerde olduğundan emin olabilmek için bir avukata başvurmak gerekmekte. Sayısı çok olan ve her geçen gün bu sayısı katlanarak artan icra davaları artık her avukatın gündeminde. Böyle bir durumda En İyi İcra Avukatı nı araştırıp bulmak, samanlıkta iğne aramaktan farksız. Bunun için referansları, tecrübesi, dinamik çalışma prensibi ve duruşuyla gerçekten profesyonel ellere emanet edildiğinizi bilmek istemeniz çok doğal. Tüm yasal işlemleri sizin adınıza takip edip en verimli çözüm yolunu bulmak üzere En İyi İcra Avukatı Penbe Üner Keskin hizmetinizde.