RESMİ ARABULUCULUK ALANINDA VERDİĞİ HİZMETLER

Resmi ve En İyi Arabuluculuk Hizmeti ve İstanbul Avukat- Avukat Penbe Üner Keskin 

6325 sayılı “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu” kapsamında kişinin kendi insiyatifinde olan tüm konularda kamu düzenini ilgilendirenler hariç olmak üzere arabuluculuk mesleği yetkili kılınmıştır. Bu mesleğin erbapları olan arabulucu avukat ve hukuk bürosu gibi yerler de insanların hizmetindedir. Bu kapsamda aşağıda anılan alanlarda arabuluculuk çözüm yöntemi denenmelidir. Çok yakında yapılacak kanun değişikliği ile ilgili bazı konularda zorunlu kılınacaktır. Aile Hukuku Uyuşmazlıkları, Boşanmanın mali sonuçlarına ilişkin uyuşmazlıklar, İş Hukuku Uyuşmazlıkları, Haksız fesih, Ayrımcılık, Taciz, İşçi – İşveren Uyuşmazlıkları, Mobbing, Borçlar Hukuku Uyuşmazlıkları, Ev sahibi / kiracı, İnşaatçı / müteahhit, Emlakçı / ev sahibi, Sözleşmeler, Sağlık Hukuku Uyuşmazlıkları, Hasta-Hekim – sağlık çalışanı, Hekim-Sağlık çalışanı-Hastane, Hastane-Sigorta şirketleri, Tıbbın kötü uygulanmasından doğan tazminat talepleri, Fikri ve Sınai Haklara İlişkin Uyuşmazlıklar, Marka, Patent, Marka tecavüzü.

Tüm bu meslek grupları istenildiği kadar uzatılabilir. Ama tek bir gerçek var ki her halükarda bu sorunların bir çözüme ulaştırılması şart. Gerek profesyonel yaşamda gerekse de sosyal yaşamda karşımıza beklemediğimiz sürprizler çıkabiliyor. Böyle sürpriz sorunlar abartılacak problemler olmayıp hukukumuzun yardımıyla rahatlıkla çözüme ulaştırılabilir. Ancak, işin bu noktasında, deyim yerindeyse hayatınızın belli bir kesitinin iplerini eline vereceğiniz avukatı seçmekte. Bu yetkileri vereceğiniz ve sizi en kısa yoldan çözüme ulaştıracağı konusunda samimiyetine inanabileceğiniz bir avukat bulmak çok zor olabilir. Maalesef her hukuk bürosu tabelası edinen yer gerçek anlamda hukuk bürosu unvanını hak edemiyor.

Arabuluculuk, İstanbul Avukat ve İstanbul Hukuk Bürosu Denince

Zaman zaman çevremizdekilerin önerilerinin bile ihtiyacımızı karşılamadığını göz önünde bulundurduğumuzda iş bize düşüyor. Bu aşamada da iyi araştırma yapmak, arabuluculuk için avukat ve hukuk bürosu bulma işleminde çok elzem bir konuma geliyor. Böylesine hayati mevzularda kendisine güvenebileceğiniz ve bu durumların gidişatlarını emanet edebileceğiniz bir adres arıyorsanız, En İyi Arabulucu İstanbul Avukat Penbe Üner Keskin ve Boran & Üner Hukuk Bürosu sizin ilk durağınız olmalı. Şimdiye kadar birlikte çalıştığı müvekilleriyle profesyonellik çerçevesinde sağlıklı bir iletişim kurarak problemlerin çözümlerine giden en kısa ve en zahmetsiz yolu seçmek ve izlemekte adını duyurmuştur.

Eğer siz de İstanbul Şişli, Bakırköy, Beşiktaş ve Nişantaşı bölgelerinde arabulucu avukat ve hukuk bürosu arıyorsanız, hiç beklemeden En İyi Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin’i ziyaret edin.

İstanbul En İyi Avukatlar – İstanbul En İyi Hukuk Büroları