TİCARET HUKUKU ALANINDA VERDİĞİ HİZMETLER

Ticaret Hukuku

Şirket kurulumları ve ana sözleşmelerin hazırlanması, birleşme ve devralmalar, şirket genel kurullarının yapılması ve alt yapısının hazırlanması, ticari sözleşmelerin hazırlanması, ticaret şirketlerine hukuksal danışmanlık yapılması, Ticaret Hukukundan doğan davaların takibi, Haksız Rekabet davaları, ortaklıktan çıkma / çıkarılma, şirketin feshi, ticari işletmenin devri ve Ticaret Hukukundan doğan diğer tüm uyuşmazlıkların çözümü noktasında ofisimiz değerli müvekkillerimize hukuksal destek vermektedir. Ticaret Avukatı, Ticari Dava Avukatı İstanbul, Şirket Avukatı, Şişli Avukat ve İstanbul Avukat arayanların ortak adresi Av. Penbe Üner Keskin.

Ticari Davalar – İstanbul Ticari Dava Avukatı

Gerek kişisel gerekse de kurumsal ticari vakalarınızda yalnız hissetmeyin. En İyi Ticari Dava Avukatı Penbe Üner Kesikin Hukuk Bürosu yanınızda. Yasala dökmek istediğiniz tüm ticari işlemlerinizde olacağı gibi diğer dava, anlaşmazlık ve sorunların çözümleriyle beraber sizler için hazırız. Problemleri iyice kavrayıp bir çözüm beller ve özümser, ardından da direkt olarak o çözüme ulaşırız. Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu ile siz de profesyonel hizmetle tanışın.

Şirket Avukatı

Birlikte yola çıkıp arkalarında durduklarımız arasında şahıslar olduğu kadar kurumsal kimlikler ve şirketler de var. Bu şirketlerin hukuki süreçlerini, problemlerini ve krizlerini yönetip yoluna koymakla beraber tüm ticari davalarında da onların yanında bulunuyoruz.

İş Hukuku ve Şirket Hukuku gibi alanlardaki tecrübelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İş dünyasının diğer alanları gibi ticaret hukuku da, bunlardan biri. Siz de En İyi Avukatlar İstanbul, Ticaret Avukatı İstanbul arayışındaysanız, hiç durmadan Av. Penbe Üner Keskin’i ziyaret edin. Ticari Dava Avukatı ve Ticaret Avukatı Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu, sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırdır.

Avukat Penbe Üner Keskin İstanbul’un Şişli, Beşiktaş, Bakırköy ilçelerinde Nişantaşı semtinde ve çevresinde hizmet vermektedir. Şişli Avukat, Beşiktaş Avukat, Bakırköy Avukat ve Nişantaşı Avukat arayanların ortak durağı Avukat Penbe Üner Keskin. Yine Şişli Hukuk Bürosu, Beşiktaş Hukuk Bürosu, Bakırköy Hukuk Bürosu ve Nişantaşı Hukuk Bürosu arayanların da ortak adresi burası.

Siz de bu bölgelerde avukat arıyorsanız ve geçmişte beraber çalıştığımız ve halen çalışmakta olduğumuz memnun müvekillerimizin arasında yerinizi almak istiyorsanız, İstanbul Ticari Dava Avukatı ve Ticaret Avukatı alanlarında uzman Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin ve Boran & Üner Hukuk Bürosu ile iletişime geçin.