İŞ HUKUKU ALANINDA VERDİĞİ HİZMETLER

İş Hukuku – İşçi – İşveren Davaları

İşçi ve işveren arasında iş ve hizmet ilişkisinden doğan davaların takibi ( işçilik ve tazminat alacakları ) , işe iade davaları, Sosyal Sigortalar Kanunundan doğan uyuşmazlıklar , hizmet tespit davaları, işverenlere iş sözleşmelerinin hazırlanması konusunda danışmanlık hizmeti verilmesi ve İş Hukukundan doğan diğer tüm uyuşmazlıkların çözümü noktasında ofisimiz değerli müvekkillerimize hukuksal destek vermektedir. İş Hukuku Avukat, İş Avukatı, İş Hukuku Avukatı arayanlar; İşe İade Davası, İş Mahkemesi, Tazminat Davası ve İşe İade Davası Şartları konularını merak edenler; İş Hukuku Avukatı arıyorum ve İş Mahkemesi Avukatı arıyorum diyenler, Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin ve Boran & Üner Hukuk Bürosu‘na geliyorlar.

Tazminat Davası

İnsanların haklarını alabilmek için tazminat davası açması oldukça olağan bir durumdur. Mahkeme süreci ise hem davacı hem de davalı için sancılı bir süreç gibi görünür. Ancak, işinin ehli ve referansları güçlü avukatlarla çalışmak bu sürecin sancısını büyük ölçüde hafifletecektir. Yasal mercilere başvurmadan sizler için doğru kararları alarak bu süreçte sizin rehberiniz olacak olan hukuk bürosu seçimi, hayati önemdedir.

İş Davası – İşe İade Davası – İşe İade Davası Şartları

İşvereninizin sizi haksız şekilde işten çıkardığını düşünüyorsanız, işe iade davası şartları konusunu merak etmeniz de çok doğal. İşe iade davaları genellikle, kurum veya şahısların altlarında çalışanlarını haksız yere işten çıkarması ile başlıyor. Bu durumda mağdurlar tazminat davası veya işe iade davası açmak gibi yollara başvuruyor. İş Davası gibi hayati ve hassas konuları aynı hassasiyetle ele alan Av. Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu müvekillerinin bu süreçlerinde hep yanındadır.

İş Mahkemesi Avukatı Arıyorum – İş Hukuku Avukatı Arıyorum

Siz de işe iade davası gibi iş hukukunun alanına giren bir konuda hukuk danışmanlığı hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arabulucu avukat ve İş Hukuku Avukatı Penbe Üner Keskin, size bu bağlamlarda hizmet sunmaya hazır. Geçmişte şahıs hem de kurumlarla çalışan ve iş hukuku alanının aranan ismi olmuştur. Unutmayınız ki, iş davaları gibi hassas konularda elinizdeki kozların kullanımı çok değerli olup avukat seçimi bu yolda kilit rol oynamaktadır.

İş Hukuku Avukat

Siz de İş Hukuku Avukat arayışı içindeyseniz ve hem tecrübeli hem de işinin ehli bir avukatla çalışarak başarıyı yakalamak istiyorsanız, Av. Penbe Üner Keskin’in web sitesinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.